
влевовправо
Сушарка для посуду на кухонну мийку рулонна неіржавка сталь 470х442х10
- Немає в наявності
- Код: OC-E0707D-CZ
1 179 ₴
+380 (98) 038-19-15
з 11.00 до 18.00 або Viber
- +380 (99) 526-70-44з 11.00 до 18.00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональна накладна сушарка на мийку, має широке застосування на кухні. Використовується для стікання зайвої води з посуду, фруктів та овочів, може використовуватись як додаткова підставка для чашок, склянок та посуду для приготування. Рулонна сушка легко встановлюється на мийку. Завдяки пластиковим накладкам не дряпає і не ковзає по поверхні. За потреби, сушка швидко скручується у рулон і не займає багато місця у шухляді. Підходить до більшості кухонних мийок сстандартних розмірів
Основні характеристики:
- Матеріал: Нержавіюча сталь/пластик. Матеріали стійкі до корозії і легкі у догляді.
- Розміри:
Довжина: 470 мм
Ширина: 442 мм
Висота: 10 мм
- Конструкція: Рулонна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність піддону | Ні |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 442 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 1.63 г |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність піддона | Ні |
- Ціна: 1 179 ₴



